Yeni Yazılım, Kültür ve Eğlence Kaynağınız | SesimOl

Sesimol.net 2019 yılında, kullanıcılara bilgi ve eğitim vermek amacıyla kurulmuş bir platformdur. 100’den fazla içeriğimizin arasında kültür, teknoloji ve eğitimin yanı sıra yazılım dersleri verilmektedir. Eğlence bölümünde ise sizler için hazırlamış olduğumuz testleri çözebilir ve eğlenebilirsiniz.

Yazılım Eğitimleri

Sizler için hazırlamış olduğumuz C programlama rehberi ile c programını öğretiyoruz ve örneklerle destekliyoruz. C’ye temel seviyeden ileriye seviyeye kadar öğrenmek için hemen yazılarımızı okuyabilir bilgi edinebilirsiniz. Hatta yazılım hakkında biraz bilginiz varsa c operatörler nedir? ve c döngüler yazılarımıza göz atabilir, bize yorumlarda soru sorabilir veya öneriler sunabilirsiniz.
 

Oyun, Kültür ve Eğlence

Sitemizde eğitim alanında bilgiler vererek yaranıza olacak şeyler yazıyoruz. Bizimle birlikte kişisel gelişiminize katkı sağlayabilirsiniz. Ayrıca oyunseverleri unutmadık, lol seviye ödülleri gibi yazılarımızla oyuncular için rehber yazılar yazmaya devam edeceğiz.
 

Sitemize yakında gelecek eğitim konuları:

  • C programlama
  • Python dersleri
  • PHP, Css dersleri
  • Ekonomi bilgileri
  • Tarih bilgileri
Bize sesimol.net adresinden ulaşabilir ve eğitimlerimizi okuyabilirsiniz.

Ömer Burak Karatay

Uzun zamandır bildiklerini siz değerli kullanıcılarımıza aktarmaktan mutluluk duyan, araştırıp öğrendikçe bu siteye yazıp diğer insanların da bilgilenmelerini sağlamaktan zevk alan bir yönetici ve yazar. Ekonomi alanındaki gelişmeler / bilgilendirici metinler için www.ekodemi.com'a davetlisiniz. Bizlere her türlü fikir, istek ve şikayetlerinizi [email protected] üzerinden; markalarınızı değerlendirmek ve binlerce tekil kullanıcıya reklamınızı yapmak için [email protected] adreslerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün